Latvijas pilsoniskā aliance
 • Atbildīga komunikācija ir atbilde uz iekšējiem un ārējiem izaicinājumiem

  Jau šonedēļ 4. oktobrī plkst. 15.00, restorānā “Spārnos”, Tērbatas ielā 28, Rīgā, notiks šī gada pēdējais Brančs, pirms lielā noslēguma pasākuma - Bazāra. Šī ir vienreizēja iespēja bez maksas apgūt veiksmīgas komunikācijas krifus.

   

  Ar savu intelektuālo bagātību šoreiz dalīsies Kristīne Mennika, kas ir sabiedrisko attiecību profesionālis sirdī un galvā, ar pozitīvu attieksmi pret darbu un dzīvi. Kristīne ir LASAP biedrs kopš 2012. gada un Finanšu nozares asociācija stratēģiskās komunikācijas vadītāja no 2017. gada septembra. Iepriekš astoņus gadus Kristīne strādāja Microsoft Latvia. Sākumā atbildēja par Sabiedriskajām attiecībām un sabiedriskajiem projektiem, tad - Microsoft komunikāciju Baltijā. Pirms tam ir iegūta pieredze publiskajā un NVO sektorā. Kristīnei ir bakalaura grāds Sabiedriskajās attiecībās (RSU) un maģistra grāds Sabiedrības pārvaldībā (ViA). Nenokavē un piesakies, rakstot uz kristine.kazaka@nvo.lv


   
  Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.