Atzīmējam Vispasaules NVO diena
27.02.2020

27. februārī tika atzīmēta Vispasaules nevalstisko organizāciju (NVO) diena. Tie ir nozīmīgi svētki visam nevalstiskajam sektoram, ko šogad Latvijas Pilsoniskā alianse atzīmēja 28. februārī,  kopā  ar LPA biedriem biedru kopsapulcē.


Paldies ikvienam, kas darbojas nevalstiskajā sektorā – Jūsu darbs ir nenovērtējams! Tāpat, izsakām lielu pateicību par jaukajiem apsveikumiem -  īpašs prieks bija saņemt Latvijas Republikas Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa apsveikumu Vispasaules nevalstisko organizāciju dienā. Esam gandarīti, ka mūsu darbs tiek novērtēts. Ar apsveikumu tuvāk iespējams iepazīties šeit:https://nvo.lv/uploads/202002271929092628.jpg


LPA ir European Civic Forum (ECF) biedri un mēs piedalījāmies ECF rīkotajā akcijā, kurā NVO no visas pasaules tika aicinātas  nosūtīt savas organizācijas, biedru fotogrāfijas, kopā ar kādu tekstu, citātu, kas parāda, ko mums nozīmē būt NVO - šādi mēs varam visai pasaulei parādīt NVO spēku. Akcijas rezultātā tika izveidota kolāža. Vairāk par šo akciju var uzzināt šeit.