Uzsākta dalībnieku reģistrācija dalībai programmā “ASNS” NVO izaugsmei
21.10.2022

Latvijas Pilsoniskā alianse uzsāk dalībnieku reģistrāciju dalībai programmā “ASNS” pilsoniskās sabiedrības izaugsmei, aicinot uzņēmumus un organizācijas, kas vēlas veikt pozitīvas pārmaiņas sabiedrībai un veicināt savu sociālo atbildību, dalīties ar saviem resursiem (zināšanām, ekspertīzi, lietām, utt.). Tāpat pieteikties aicinātas NVO, kam ikdienas darbā pietrūkst resursu aktivitāšu īstenošanai.

Šobrīd notiek darbs pie platformas “ASNS” digitālā risinājuma, kurā būs iespējams satikties nevalstiskajām organizācijām, kas ikdienā sniedz ieguldījumu sabiedrības un valsts (pasaules) labā, un profesionāļiem, iestādēm un organizācijām, kas vēlas kopā soli pa solim strādāt  sistemātiskām pārmaiņām, labdarības akcijām u.c., izvēloties sev piemērotāko organizācijas profilu un aktivitātes, kā arī iespējamo palīdzības sniegšanas veidu un apjomu.

Platformā būs iespējams izveidot savu profilu, publicēt sludinājumus vai aicinājumu palīdzēt, kā arī atrast savām vēlmēm un iespējām atbilstošu sadarbības partneri. Plānots, ka platforma uzsāks darbību oktobra beigās, taču jau ikvienam interesentam – biedrībai vai nodibinājumam, uzņēmumam un organizācijai ir iespējams kļūt par pirmajiem programmas ASNS dalībniekiem. Digitālās platformas “ASNS” izstrādes posmā pievienoties programmai var, aizpildot programmas dalībnieka reģistrācijas anketu. 

Piekrišana dalībai programmā neuzliek pienākumu vai konkrētu apjomu, cik daudz ir jāsniedz atbalsts. Atbalsta sniegšana notiek uz brīvprātības principa. 

Projekts tiek īstenots ar Zviedrijas Institūta finansējumu, Zviedrijas vēstniecības atbalstu un līdzfinansēts Rīgas pilsētas Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.


uploaded picture