Turpinās gatavošanās Demokrātijas nedēļai 2021
16.04.2021

Pagājušajā gadā, atzīmējot Satversmes sapulces sanākšanas simtgadi un Neatkarības atjaunošanas trīsdesmitgadi, tika uzsākta jauna pilsoniska iniciatīva - “Demokrātijas nedēļa”. Arī šogad  Demokrātijas nedēļa norisināsies no 1. līdz 9. maijam. To atzīmēsim, sakot DEMOKRĀTIJĀ!

Latvijas Pilsoniskā alianse aicina pilsoniskās sabiedrības aktīvistus, nevalstiskās organizācijas un ikvienu interesentu iesaistīties 2. Demokrātijas nedēļas īstenošanā. Aktuālā informācija par Demokrātijas nedēļas aktualitātēm būs pieejama Facebook grupā “Demokrātijas nedēļa 2021”, kas kalpos kā platforma, kur dalīties ar idejām un pasākumiem Demokrātijas nedēļas ietvaros. Lai popularizētu un iedzīvinātu Demokrātijas nedēļu, aicinām dalīties ar idejām, aktivitātēm un pārdomām, izmantojot tēmturi #DEMOKRĀTIJĀ, publiski apliecinot, ka esat daļa no Demokrātijas nedēļas. Latvijas Pilsoniskā alianse ir sagatavojusi ceļvedi (saite uz rokasgrāmatu) ar idejām, kā gatavoties Demokrātijas nedēļai un sarīkot to savās mājās, ģimenē vai darba kolektīvā.

Simboliskais nosaukums “Demokrātijas nedēļa” iniciatīvai piešķirts, jo šī nedēļa sākas ar 1. maiju - Satversmes sapulces sasaukšanas un Darba svētku dienu, kam seko 4. maijs - Neatkarības atjaunošanas diena, noslēdzot ar 9. maiju - Eiropas dienu.