Tiešsaistes tikšanās par 10 soļiem veiksmīga finansējuma piesaistei NVO
15.09.2023

20. septembrī plkst. 15.00 “Viedajā trešdienā” būs tikšanās ar biedrības “SATEKA” valdes priekšsēdētāju Daigu Gargurni, lai izzinātu veiksmīgus finansējuma piesaistes principus NVO. Pieslēgšanās saite: https://saite.lv/oPb   

Lai sekmētu izglītošanu finansējuma piesaistē un ar to saistītajiem jautājumiem biedrība “SATEKA” radījusi praktisku palīgu – ceļvedi par veiksmīga finansējuma piesaisti nevalstiskajām organizācijām. Tikšanās laikā Daiga Gargurne dalīsies pieredzē, atziņās, kas gūtas vairāk kā 16 gadu laikā kopš biedrības izveides, kā arī pastāstīs par radīto ceļvedi.

Piedalīties aicināti interesents, kam rūp lauku kopienu attīstība un stiprināšana un vietējo izaicinājumu risināšana. Piemēram, gan atpazīstamības zīmes “Viedais ciems” kopienu pārstāvji, gan iedzīvotāji, kuri pavisam nesen sākuši domāt par kopienas formēšanos un vietējo izaicinājumu risināšanu, arī jaunienācēji laukos, kas vēlas saprast ar ko sākt radīt pārmaiņas savā apkaimē.

Viedās trešdienas organizē biedrība “Latvijas Lauku forums”. Video ieraksts no sarunas tiek publicēs biedrības Facebook lapā un mājaslapā laukuforums.lv!