SIF 2021.gadā īstenojamajiem projektiem “NVO fondā” sadalīs 1,3 miljonus eiro
09.10.2020

Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) izsludinājis konkursu, lai izvēlētos, kuriem projektiem 2021.gadā caur “Nevalstisko organizāciju (NVO) fondu” sadalīt 1,3 miljonus eiro. Kopš 2016.gada konkurss pirmo reizi izsludināts tik laicīgi, lai NVO varētu sākt projektu īstenošanu jau ar nākamā gada janvāri.

Nākamgad projektus varēs īstenot no janvāra līdz novembrim, lai pēc iespējas pagarinātu projektu realizācijas ilgumu. Ņemot vērā NVO sektora, kā arī citu nozaru speciālistu ieteikumus, “NVO fonda” konkursa nolikums šogad pilnveidots tā, lai pieteikumu aizpildīšana kļūtu vienkāršāka un saprotamāka, ļaujot vairāk koncentrēties uz pieteikumu satura kvalitāti.

Latvijas Pilsoniskās alianses direktore Kristīne Zonberga akcentēja, ka nolikums kļuvis vieglāk saprotams un projektu “veidlapas mazāk smagnējas”. Tāpat ir uzlaboti virkne nosacījumu, tai skaitā attiecināmo izmaksu sarakstā, iekļaujot brīvprātīgo veselības apdrošināšanu, ja tiek veikti veselībai bīstami darbi, kā tas, piemēram, notiek Covid-19 pandēmijas laikā, kad brīvprātīgie sniedz atbalstu tiem, kam klājas vissmagāk. Projektus iespējams iesniegt elektroniski līdz š.g. 2.novembrim. Plašāku informāciju meklēt šeit