Publicēta 24. februāra Ukrainas atbalsta mītiņa programma un mājaslapa
23.02.2024

Aicinot solidarizēties ar Ukrainas tautu, sestdien, 24. februārī, pie Brīvības pieminekļa notiks mītiņš, lai paustu atbalstu Ukrainai un nosodītu Krievijas uzsākto noziedzīgo un agresīvo karu. Aktuālā informācija gan par mītiņu, gan par citiem vairākiem desmitiem Ukrainas atbalsta pasākumiem visā Latvijā pieejama mājaslapā kopalidzuzvarai.lv.  

Mītiņā ikviens aicināts pulcēties pie Brīvības pieminekļa no plkst. 12.30, oficiālās programmas sākums plkst. 13.00. Mītiņu vadīs  pētnieciskā žurnāliste Olga Dragiļeva un radio ētera personība Valdis Melderis, tajā iizskanēs uzrunas un muzikāli priekšnesumi no cilvēkiem, kas pēdējos divus gadus ir veltījuši palīdzībai un atbalstam Ukrainai. 

Mītiņa dalībniekus organizatori aicina ņemt līdzi Ukrainas un Latvijas karogus, kā arī apģērbā iekļaut Ukrainas karoga krāsas. Tāpat organizatori aicina ņemt līdzi dzeltenus un zilus ziedus un svecītes, ko varēs nolikt pie Brīvības pieminekļa un Ukrainas vēstniecības.  Pie Brīvības pieminekļa darbosies ierakumu sveču darbnīcas un mantu ziedojumu punkti.


Informācija ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par informācijas saturu atbild Latvijas Pilsoniskā alianse.

uploaded picture