Par Latvijas Pilsoniskās alianses padomes priekšsēdētāju kļuvusi Inese Vaivare
23.03.2020

23.martā notika Latvijas Pilsoniskās alianses jaunās padomes pirmā sēde. Viens no svarīgākajiem jautājumiem padomes darba kārtībā bija jauna padomes priekšsēdētāja ievēlēšana, kas ir veiksmīgi noritējusi, tāpēc ar prieku paziņojam, ka par Latvijas Pilsoniskās alianses jauno padomes priekšsēdētāju kļuvusi Inese Vaivare! Vēlam jaunajai padomes priekšsēdētājai daudz enerģijas pārstāvot LPA un pilsoniskās sabiedrības intereses.

Inese Vaivare Latvijas Pilsoniskās alianses padomē darbojas jau kopš 2019. gada un ir biedrības Latvijas Platforma attīstības sadarbībai (LAPAS) direktore un Globālā tīkla Forus padomes locekle. Esam gandarīti arī par Ineses aktīvo iesaisti nesen notikušajā hakatonā HackForce par IT risinājumiem krīzes mazināšanai, kurā ieguva 5.vietu un iespēju īstenot kopā ar domubiedru grupu brīvprātīgo platformu paliec-majas.lv, lai atbalstītu tos, kam krīzes situācijās nepieciešama palīdzība.

Sēdes gaitā tika pieņemti arī citi lēmumi, tai skaitā Padome lēma, ka LPA vadību arī turpmāk uzticēs līdzšinējai LPA direktorei Kristīnei Zonbergai, pagarinot pilnvaru termiņu uz nākošajam trim gadiem.