Otrajā Demokrātijas viktorīnā uzvaru gūst deju kolektīvs “DŪKA”
17.11.2023

Ceturtdien, 17. novembrī, norisinājās otrā Demokrātijas viktorīna. Tā notika Siguldā, “Kussh Brewery”, un tajā godpilno pirmo vietu ieguva deju kolektīva “DŪKA” komanda. Uzvarētāju komandas dalībnieki katrs saņēma kāršu spēli “Demokrātijas spogulis”. Viktorīnā varēja pārbaudīt savas zināšanas demokrātijas un nevalstiskā sektora jomā, kā arī meklēt atbildes dažādos vēsturiskos faktos, filmās, mākslā un mūzikā.

Kopumā novembrī tiek organizētas četras Demokrātijas viktorīnas Rīgā un Pierīgā, kuru mērķis ir stiprināt un veidot saikni starp pilsoniskās sabiedrības organizācijām un iedzīvotājiem Latvijā, kā arī veicināt iesaistīšanos pilsoniskās sabiedrības organizāciju aktivitātēs. Pirmais pasākums norisinājās Rīgā, bet 23. novembrī tas norisināsies Baložos un 30. novembrī – Mārupē. Demokrātijas viktorīnās var piedalīties bez maksas, taču dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc Latvijas Pilsoniskā alianse aicina pieteikt savu dalību. Pieteikšanās anketa pieejama šeit.

Demokrātijas viktorīnas tiek veidotas Demokrātijas akadēmijas ietvaros. Demokrātijas akadēmijas mērķis ir stiprināt Latvijas sabiedrību un tās ilgtspēju, uzlabojot sabiedrības prasmes un zināšanas par pilsoniskās sabiedrības jautājumiem.


Informācija ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par informācijas saturu atbild Latvijas Pilsoniskā alianse.
uploaded picture