Noslēdzas #RīgasJaunaisPilsonis pirmais posms
02.10.2020

Latvijas Pilsoniskā alianses pārstāvji no 14.septembra līdz 2.oktobrim apmeklēja Rīgas skolas izglītības programmas #RīgasJaunaisPilsonis ietvaros, lai izglītotu jauniešus par pilsoniskās sabiedrības jautājumiem. Tikšanās laikā jaunieši apguva pilsoniskās līdzdalības formas, izspēlēja interaktīvo spēli “Četri stūri”, kā arī uzzināja un diskutēja par nevalstisko organizāciju darbību, pilsonisko līdzdalību un tās nozīmi sabiedrībā. 

Vēlamies pateikties visām projektā iesaistītajām skolām par atsaucību un dalību programmā: Rīgas 34.vidusskolai, Rīgas Purvciema vidusskolai, Rīgas 80.vidusskolai, Mežciema pamatskolai, Rīgas Ziepniekkalna vidusskolai, Rīgas Daugavgrīvas vidusskolai, Rīgas Klasiskajai ģimnāzijai, Iļģuciema vidusskolai, Rīgas 10. vidusskolai, Rīgas 40. vidusskolai un Rīgas 89. vidusskolai.

Izglītības programmas pirmais posms ir noslēdzies un sācies programmas otrais posms, kura ietvaros apmeklētās klases līdz rudens brīvlaikam tiek aicinātas īstenot kādu pilsonisko aktivitāti. Visas aktivitātes piedalīsies konkursā – iegūstot galveno balvu, klasei tiks organizēta aizraujoša un saturiski izglītojoša diena par pilsonisko līdzdalību.


uploaded picture


Aktivitāte tiek līdzfinansēta Rīgas  domes Izglītības,  kultūras  un  sporta  departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.