Noslēdzas projekts "Ukraina Latvijas sirdspukstos: vienotā elpā"
05.07.2024

Astoņus mēnešus ilgais projekts "Ukraina Latvijas sirdspukstos: vienotā elpā" noslēdzies ar sirsnīgām svinībām, kurās piedalījās aktīvākie dalībnieki, pasniedzēji, eksperti, brīvprātīgie un projekta komanda.

Pasākumā tika pateikts atzinīgs vārds ikvienam, kas iesaistījās projektā un veltīja savu laiku, darbu un enerģiju, lai palīdzētu Ukrainas civiliedzīvotājiem justies Latvijā kā mājās. Pateicības tika izteiktas projekta koordinatoriem, pasniedzējiem, ekspertiem, ukraiņu dalībniekiem un visiem atbalstītājiem.

Projekta ietvaros tika īstenotas dažādas aktivitātes, kuru mērķis bija veicināt ukraiņu integrāciju Latvijas sabiedrībā. Piedalīgie apguva latviešu valodu, iepazina Latvijas dabu, vēsturi un kultūru, kā arī iesaistījās dažādās brīvprātīgā darba aktivitātēs.

"Ukraina Latvijas sirdspukstos: vienotā elpā" bija spilgts sadarbības un atbalsta paraugs. Pateicoties projekta komandas un visu iesaistīto entuziasmam un nesavtībai, tika paveikts nozīmīgs darbs, lai palīdzētu ukraiņiem justies piederīgiem Latvijai.