Memoranda padomē ar premjeru pārrunās aktualitātes nevalstisko organizāciju sadarbībā ar valsts pārvaldi
26.05.2023

Trešdien, 31. maijā, Memoranda padomes sēdē piedalīsies ministru prezidents Krišjānis Kariņš, lai pārrunātu aktualitātes nevalstisko organizāciju sadarbībā ar valsts pārvaldi. 

Tāpat plānots, ka sēdē Valsts kancelejas pārstāve Zane Legzdiņa-Joja informēs par jaunu organizāciju pievienošanos Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memorandam. Savukārt, Ieva Plūme no Sabiedrības integrācijas fonda informēs par valsts budžeta programmas “NVO fonds” prioritātēm 2024.gadam

Tā kā šī ir pirmā Memoranda padomes sēde, kas norisināsies jaunajā sastāvā, sēdes laikā notiks arī Memoranda padomes vadītāja vietnieka ievēlēšana. Kā ziņojām iepriekš, Latvijas Pilsoniskās alianses direktore Kristīne Zonberga Memoranda padomē tika atkārtoti ievēlēta ar balsu vairākumu un turpmāko pusotru gadu turpinās strādāt Memoranda padomē. 

Memoranda padomes locekļi sēdē piedalīsies klātienē, savukārt citiem interesentiem, informējot par vēlmi piedalīties sēdē līdz š.g 30.maija plkst. 17.00, rakstot uz e-pastu: nvo@mk.gov.lv, tiks nodrošināta iespēja piedalīties attālināti.


Informācija ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par informācijas saturu atbild Latvijas Pilsoniskā alianse.
uploaded picture