LPA iepazīstina ar virtuālo izlaušanās spēli par Eiropas Savienības vērtībām
13.05.2022

Lai iepazītos ar jauno izlaušanās spēli "Eiropas vērtību istabas" trešdien, 11. maijā, LPA birojā viesojās Saeimas Eiropas lietu komisijas vadītāja Vita Tērauda, Latvijas pārstāvis Konferencē par Eiropas nākotni Normunds Legzdiņš, Eiropas Kustība Latvijā ģenerālsekretāre Liene Valdmane un Latvijas Republikas Kultūras ministrija Eiropas Savienības kultūras kontaktpunkta nodaļas vadītājs Andrejs Lukins. 

Dalībnieki pārvarēja izlaušanās istabas izaicinājumus, atguva spēles ietvaros zaudētās ES vērtības, kā arī vienojās, ka lai runātu par ES vērtību jautājumiem ar sabiedrības grupām, kas ikdienā par šīm tēmām neinteresējas, nepieciešams meklēt jaunus un interaktīvus veidus. 

Izlaušanās spēle tiek īstenota starptautiska projekta “ESCAPE ROOM - What would life be without EU?!” ietvaros kopā ar 10 partnerorganizācijām no Itālijas, Slovēnijas, Vācijas, Polijas, Čehijas, Grieķijas, Igaunijas, Austrijas, Bulgārijas un Spānijas. Spēles autors - galda spēļu un izlaušanās istabu veidotājs Kristaps Auzāns.

uploaded picture