LPA darba kārtībā
13.05.2022

Latvijas Pilsoniskās alianses darba kārtībā (par  13.05.2022.):

  • 16. maijā LPA direktore Kristīne Zonberga, sabiedrisko attieību vadītāja Madara Aldiņa un politikas koordinators Artis Zaļūksnis piedalīsies starpinstitūciju plānošanas sanāksmē par līdzdalības nedēļu, kas norisināsies jūnija beigās. 
  • 17. maijā Kristīne Zonberga piedalīsies “NVO fonds” Stratēģiskās plānošanas komitejas sanāksmē, kā arī Saeimas un NVO foruma rīkotāju tikšanās ar Saeimu (no NVO sektora darba grupā ir arī Inese Tauriņa, Kirils Solovjovs, Agnija Jansone). Artis Zaļūksnis piedalīsies Pašvaldību sistēmas pilnveidošanas apakškomisijas sēdē un Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēdē. Madara Aldiņa organizēs LPA podkāsta ierakstu par LPA padomes priekšsēdētāju Georgu Rubeni.
  • 18. maijā notiks NVO tikšanās par Interešu pārstāvības atklātības likumu. Kristīne Zonberga, Artis Zaļūksnis, projektu vadītāja Aija Gēliņa, datu analītiķis Gints Klāsons un pētnieks Uldis Spuriņš tiksies, lai pārrunātu pētījuma “Nevalstisko organizāciju kapacitāte, metodoloģija ietekmes un multiplikatīvā efekta mērīšanai” metodoloģiju
  • 19. maijā Kristīne Zonberga piedalīsies Valsts sekretāru sanāksmē.
  • 20. maijā Kristīne Zonberga tiksies ar Valsts kontroli