LPA aicina komandā sabiedrisko attiecību speciālistu un biroja vadītāju
09.02.2024

Latvijas Pilsoniskā alianse aicina komandā  sabiedrisko attiecību speciālistu un biroja vadītāju! Ja esi enerģisks, gatavs izaicinājumiem, kā arī prasmīgi spēj izmantot savas zināšanas un pieredzi, pievienojies Latvijas Pilsoniskajai aliansei! 


Sabiedrisko attiecību speciālista darba pienākumos ietlips ciešā sadarbībā ar sabiedrisko attiecību vadītāju veidot pievilcīgu organizācijas tēlu, izstrādāt informatīvos materiālus, administrēt mājaslapu, veidot sociālo mediju kalendāru un publicēt saistošus ierakstus sociālajos medijos, veidot aktuālās informācijas apkopojumu iknedēļas ziņu lapai un odrošināt komunikāciju ar biedriem un sadarbības partneriem.

Lai pieteiktos sabiedrisko attiecību speciālista vakancei, sūti savu CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu: alianse@nvo.lv līdz 19. februārim. Plašāka informācija par vakanci šeit


LPA šobrīd arī meklē biroja vadītāju pilnas slodzes darbam uz noteiktu laiku, kurš šī gada aprīlī varētu pievienoties LPA komandai. Piedāvājam  arbu lielākajā nevalstisko organizāciju interešu pārstāvības biedrībā, iespēju dalīties idejās un radoši izpausties, strādāt gan mūsdienīgā birojā, gan attālināti. 

Biroja vadītāja darba pienākumos ietilps asistēt direktoram, organizēt informācijas apriti, piedalīties projektu izstrādāšanā un vadīšanā, plānot, prognozēt un organizēt efektīvu organizācijas procesu vadību, vadīt projekta komandu, deleģēt uzdevumus, pieņemt un novērtēt darba rezultātus. Ar plašāku informāciju par biroja vadītāja vakanci var iepazīties šeit

Lai pieteikties biroja vadītāja vakancei, sūti savu CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu: alianse@nvo.lv līdz 29. februārim!


Informācija ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par informācijas saturu atbild Latvijas Pilsoniskā alianse.

uploaded picture