LPA aicina darbā biroja vadītāju
23.02.2024

Latvijas Pilsoniskā alianse aicina komandā Biroja vadītāju pilnas slodzes darbam uz noteiktu laiku, kurš šī gada aprīlī varētu pievienoties LPA komandai.

Biroja vadītāju pilnas slodzes darbam uz noteiktu laiku, kurš šī gada aprīlī varētu pievienoties LPA komandai asistēt Direktoram, organizēt informācijas apriti, piedalīties projektu izstrādāšanā un vadīšanā, kā arī kontrolēt un saskaņot darbu izpildes termiņus, plānot, prognozēt un organizēt efektīvu organizācijas procesu vadību, vadīt projekta komandu, deleģēt uzdevumus, pieņemt un novērtēt darba rezultātus, izstrādāt un uzturēt projektu vadīšanai nepieciešamo specifisko dokumentāciju visā projektu izstrādes un īstenošanas gaitā, uzturēt organizācijas dokumentu pārvaldību un pārstāvēt organizāciju un uzturēt komunikāciju ar sadarbības partneriem un klientiem.

Lai pieteikties biroja vadītāja vakancei, sūti savu CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu: alianse@nvo.lv līdz 29. februārim. Ar plašāku informāciju par biroja vadītāja vakanci var iepazīties šeit.  


Informācija ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par informācijas saturu atbild Latvijas Pilsoniskā alianse.

uploaded picture