Literatūras žurnāls “STRĀVA” izziņo labdarības dzejas tālruni par dzīvnieku tēmu
05.07.2024

Klajā nākot literatūras žurnāla “Strāva” 11. numuram, kas veltīts tēmai “Dzīvnieki”, žurnāla redakcija izsludinājusi labdarības akciju, kuras ietvaros no 1. jūlija līdz 31. augustam iespējams klausīties numura autoru dzejas lasījumus pa telefonu, vienlaikus ziedojot "Dzīvnieku brīvības" darba atbalstam.

Zvanot uz tālruni (+371) 90006888, 1,42 EUR tiek ziedoti biedrībai “Dzīvnieku brīvība”. Katrs zvans ir iespēja ne tikai palīdzēt dzīvniekiem ar ziedojumu, bet arī. noklausīties kādu no dzejoļiem, kas nodrukāti “Strāvas” 11. numura dzejas ciklā “Bestiārijs Latvija”, kurā apvienojas septiņi atzīti mūsdienu latviešu dzejnieki, katram izvēloties kādu dzīvnieku, par kuru domāt dzejas valodā.

"Šī neparastā labdarības akcija sevī apvieno gan iespēju baudīt kultūru, gan iespēju palīdzēt industriālajās fermās ieslodzītajiem dzīvniekiem. Dzejoļi raisīs pārdomas par dzīvnieku lomu un nozīmību, un vienlaikus ar savu ziedojumu klausītājs varēs sniegt savu artavu labākas pasaules veidošanā – tādas pasaules, kurā cilvēki izturas pret visiem dzīvniekiem ar cieņu un iejūtību. Pasaules, kurā dzīvnieki netiek pakļauti nevajdzīgām ciešanām triviālu mērķu dēļ," komentē biedrības “Dzīvnieku brīvība” vadītāja Katrīna Krīgere.