Līderu akadēmijas dalībnieki jau plāno iniciatīvu realizēšanu
08.02.2024

Pagājušais gads noslēdzās ar vērienīgiem pasākumiem un viens no tiem bija Līderu akadēmijas izlaidums. 2023. gadā Līderu akadēmija, pateicoties Vācijas vēstniecības un Kultūras ministrijas atbalstam, notika trešo reizi. Līderu akadēmija ir īpaša ar to, ka viena mācību programma notiek dažādās vietās – Saldū, Skrundā, Tukumā, Valdemārpilī, Ventspilī un Liepājā.

Līderu akadēmijas dalībnieki smēlās idejas un iedvesmu kopā ar neformālās izglītības mācību vadītāju Staņislavu Babinu, Ziemupes kopienas veidotājām Dainu Vanagu un Daigu Kadeģi no biedrības “Ziemupīte”, “Eiropas kustība Latvijā” ģenerālsekretāri Lieni Valdmani, “Kurzemes NVO centra” un “Līderu akadēmijas” vadītāju Maiju Jankovsku, supervizori, mentori un izglītības eksperti Ingu Pāvulu.

Priecē, ka dalībnieki augstu novērējuši Līderu akadēmiju – vidējais vērtējums 8,2. Dalībnieku lienākie ieguvumi ir zināšanas, jauni kontakti un iedvesma. Par tradīciju kļuvis akadēmijas izlaidums, kas ir sumināšanas un iniciatīvu prezentēšanas pasākums, ko papildina spēles un tīklošanās. Dalībnieki iepazīstināja ar savas grupas iniciatīvu un izspēlēja Eiropas vērtību aliasu, ko bija sagatavojusi pārstāve no Europ Direct Kuldīga. Apliecinājumus par piedalīšanos akadēmijā saņēma 114 dalībnieki.

Šajā Līderu akadēmijā īpaša uzmanība tika veltīta grupas veidošanai, savstarpējai saliedētībai un kopīgas iniciatīvas izstrādāšanai. Satiekot dalībniekus izlaidumā, bija jūtama vienotība un draudzība, kas ir labs pamats iniciatīvas īstenošanai. Plašāka informācija pieejama šeit.