Latgalē diskutēs par iekļaujošu līdzdalību un veiksmīgāku sadarbību starp valsts pārvaldi un NVO sektoru
10.09.2021

16. septembrī Latgales plānošanas reģions (LPR) un biedrība “Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” (DNVOAC) aicina iesaistītās un ieinteresētās puses/personas piedalīties LPR un Latgales nevalstisko organizāciju sadarbības memoranda Padomes sēdē, kas notiks viesu namā “Zaļā sala” (adrese: Litavnieki, Griškānu pagasts, Rēzeknes novads) no pl.: 10:00 līdz 12:30.

Kopā ar Kultūras ministrijas Sabiedrības integrācijas departamenta direktori Jeļenu Šaicāni, Sabiedrības integrācijas fonda direktori Zaigu Pūci un SIF direktora vietnieku Reini Lasmani, Aktīvo iedzīvotāju fonda Padomes locekļiem Oskaru Zuģicki un Uldi Dūmiņu un Ziemeļvalstu pārstāvniecības biroja Daugavpilī vadītāju Vadimu Murašovu un Latgales plānošanas reģiona un pašvaldību pārstāvjiem tiks pārrunāti esošie un turpmāk pieejamie atbalsta instrumenti sabiedrības līdzdalības veicināšanai Latgalē, veiksmīgāka sadarbība starp valsts pārvaldi un NVO sektoru,  iekļaujoša līdzdalība un citas aktuālas tēmas.

Ar pasākuma programmu var iepazīties šeit. Lai piedalītos pasākumā, aicinām nevalstiskā sektora pārstāvjus reģistrēties šim pasākumam, aizpildot pieteikuma anketu