Kandavas novada aktīvisti paplašina savas zināšanas par interešu aizstāvību
07.08.2020

5.augustā Zemītes tautas namā pulcējās NVO, pašvaldības pārstāvju un aktīvie iedzīvotāji uz Kandavas novada forumu “Savu vidi radi pats.” Forumu organizētājiem, nodibinājumam „Kandavas novada iespēju fonds” (KNIF), bija izdevies sapulcināt aktīvos iedzīvotājus no visa novada. 

Foruma sākumā NVO un sabiedrības iniciatīvu grupas iepazīstināja ar sevi un savu darbību. Savukārt foruma turpinājumā Latvijas Pilsoniskā alianse direktore Kristīne Zonberga pastāstīja par interešu aizstāvības jautājumiem - kā aktīviem iedzīvotājiem vai organizācijai savas intereses pārstāvēt pašvaldībā, Ministru kabinetā, Saeimā. Forumā bija iedzīvotāji ar pieredzi interešu aizstāvībā dažādos līmeņos, ne tikai neformāli iestājoties par idejām kopienas labklājības veicināšanā, bet ar aktīvu rīcību Ministru kabineta līmenī, lai pārstāvētu sabiedrības intereses.

Foruma noslēgumā Kurzemes NVO centra pārstāve iepazīstināja ar iespēju pieteikties apmācībām Kandavas novadā “Līderu akadēmija”.

Tāpat visa foruma laikā bija iespēja saņemt individuālas konsultācijas par dažādiem NVO jautājumiem, kuras sniedza Latvijas Pilsoniskās alianses Projektu vadītāja Anita Īvāne. 


uploaded picture


Aktivitāte norit saskaņā ar Latvijas Republikas Kultūras ministrija konkursa „Par atsevišķu valsts pārvaldes uzdevumu veikšanu pilsoniskās sabiedrības un starpkultūru sadarbības attīstības jomā” rezultātiem.