Ar jaunās padomes ievēlēšanu noslēgusies LPA biedru kopsapulce
28.02.2020

Šodienas biedru kopsapulcē tika pārrunāts Alianses paveiktais 2019. gadā, kā iezīmēti un izdiskutēti 2020. gadā nospraustie mērķi un sektora aktualitātes.

Biedru sapulces gaitā notika arī Latvijas Pilsoniskās alianses padomes locekļu vēlēšanas, kurās LPA padomē ievēlēja Mārtiņu Šteinu (LPA biedrs, 13. Saeimas deputāts), Maiju Kāli (“Ziemeļvalstu Ministru padomes birojs Latvijā”), Vadimu Koroļovu (“Kultūrprieks” ), Māri Jonovu (“Pilsēta cilvēkiem”) un Daigu Eiduku (“Latvijas Bērnu Labklājības tīkls”).

Padomē darbu turpinās Inese Vaivare (“LAPAS”) un Valters Gražulis (“Win Partners”). 

Sapulcē Latvijas Pilsoniskās alianses padomes priekšsēdētājs Uldis Dūmiņš atsauca savu kandidatūtu. Visas LPA un biedru vārdā vēlmies pateikties Uldim par pašaizliedzīgo darbu vairāku gadu garumā pārstāvot Latvijas Pilsoniskās aliansi pašvaldību, nacionālā un starptautiskā līmenī. Paldies par paveikto un sasniegto pilsoniskās sabiedrības un demokrātijas stiprināšanā un novēlam veiksmi un izdošanos arī turpmāk! 

Tāpat vēlam jaunajai padomei ražīgu un veiksmīgu darbu!

Biedru sapulces noslēgumā kopīgi atzīmējām Vispasaules nevalstisko organizāciju dienu un baudījām gardu pankūku pēcpusdienu.