Aktīvo iedzīvotāju fonda atklāšanas pasākums
27.02.2020

24. martā plkst. 10.30 – 14.00. Tallinas ielas kvartālā (Rīgā, Tallinas ielā 10) notiks  Aktīvo iedzīvotāju fonda (AIF) atklāšanas pasākums. Tā laikā interesenti varēs saņemt detalizētu informāciju par šī Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) un Norvēģijas finanšu instrumentu fonda darbību, tā programmām un finansējuma saņemšanas iespējām Latvijā.
Pieteikšanās dalībai notiek līdz 16. martam plkst. 12:00, aizpildot tiešsaistes pieteikuma formu šeit. Pasākumu būs iespējams vērot arī tiešraidē, detalizēta darba kārtība tiks izziņota marta sākumā. AIF atklāšanas pasākumā piedalīsies Latvijas un donorvalstu institūciju pārstāvji.
Tostarp no EEZ / Norvēģijas finanšu instrumentu biroja, pilsoniskās sabiedrības organizācijām, valsts pārvaldes sektora, izglītības iestādēm.


2019. gada izskaņā, 27. decembrī, Latvijas NVO apvienība parakstīja līgumu ar EEZ / Norvēģijas finanšu instrumentu biroju par AIF ieviešanu Latvijā. Kā rezultātā jau no 2020. gada aprīļa un līdz 2024. gadam pilsoniskajai sabiedrībai Latvijā būs pieejams donorvalstu (Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas) finansējums aktivitāšu īstenošanai četrās programmās: “Demokrātijas kultūra”, “Cilvēktiesības”, “Ilgtspēja un kapacitāte” un “Divpusējā un reģionālā sadarbība”. Plašāku informāciju iespējams iegūt šeit.