Aicinām uz apmācībām par cieņpilnu sarunāšanos par Covid-19 un vakcinēšanos
25.11.2021

Lai kopīgi rastu veidus, kā šajā sarežģītajā laikā cieņpilni runāt ar līdzcilvēkiem par Covid-19 un vakcinēšanos, noskaidrotu atsevišķu sabiedrības grupu attieksmju un uzvedības iemeslus, kā arī atbildes uz vēl neskaidrajiem jautājumiem par  vakcinēšanos, Latvijas Pilsoniskā alianse aicina sadarbības partnerus, nevalstisko organizāciju pārstāvjus un citus interesentus piedalīties apmācībās.

Apmācība notiks trīs daļās. Lai gūtu pēc iespējas plašāku informāciju un prasmes darbam ar mēķgrupām, aicinām piedalīties visās trīs nodarbībās. 

  • 1. decembrī, pl. 18.00-20.00 – Covid-19 un vakcinācija no socioloģisko pētījumu perspektīvas kopā ar Prof. Dr. sc. inf. Sergeju Kruku;
  • 2. decembrī, pl. 18.00-19:30/20.00 – lekcija, atbildes uz jautājumiem par Covid-19 un vakcināciju kopā ar infektoloģi Amandu Freimani;
  • 3. decembrī, pl. 18:00-21:15 – nodarbība “Kā sarunāties par vakcinēšanos?” kopā ar psiholoģi un sabiedrisko attiecību speciālisti Anitu Rošāni. 

Apmācības notiks tiešsaistē, zoom platformā. Pieteikšanās apmācībām līdz 30. novembrim šeit: Pieteikums mācībām "Kā sarunāties par vakcinēšanos?" (google.com)


uploaded picture

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.