Aicinām pieteikties apmācībām ar noturības ekspertu Vitāliju Rakstiņu un Ukrainas pieredzes stāstiem
23.02.2024

Nevalstisko organizāciju pārstāvji ir aicināti apmeklēt apmācību cikla “Pilsoniskās sabiedrības līderi sabiedrības noturībai un reģionālajai drošībai" atvērto apmācību nodarbību, kas norisināsies 29. februārī no plkst. 10.00 līdz 13.00 Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā. Tiek aicināti pieteikties visi interesenti, kuri vēlas papildināt savas zināšanas par dažādām krīzes un apdraudējuma situācijām, kā arī par noturīgu sadarbību ar valsts pārvaldes institūcijām un sadarbības tīklu NVO ietvaros. 

Pasākuma programmā: 

10.10 - 11.00 Ukrainas NVO pieredze krīzes iesaistē un noturībā 

(Tiešsaistē angļu valodā ar sinhrono tulkojumu uz latviešu valodu)

  • Ļusjena Šum (Lyusyena Shum), ANTS valdes locekle, Labdarības fonda “Library Country” izpilddirektore

11.00- 12.30 Darbības nepārtrauktības nodrošināšana krīzes laikā. Nevardarbīga pretošanās (Ukrainas pieredze)

  • Vitālijs Rakstiņš, drošības eksperts ar vairāk nekā 18 gadu pieredzi Latvijas Republikas Iekšlietu ministrijā un Aizsardzības ministrijā

Pieteikties apmācībām var šeit. Līdz šim jau ir notikušas sešas nodarbības sadarbībā ar Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem, Zemessardzi un dažādām ar civilo aizsardzību saistītajām organizācijām un institūcijām.


Apmācības ir daļa no Latvijas Pilsoniskās alianses un Latvijas Platforma attīstības sadarbībai projekta “Pilsoniskās sabiedrības līderi sabiedrības noturībai un reģionālajai drošībai”, kas tiek īstenots ar Zviedrijas institūta atbalstu. 


Informācija ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par informācijas saturu atbild Latvijas Pilsoniskā alianse.

uploaded picture