Aicinām pieteikties apmācībām ar noturības ekspertu Vitāliju Rakstiņu
09.02.2024

Nevalstisko organizāciju pārstāvji ir aicināti apmeklēt apmācību cikla “Pilsoniskās sabiedrības līderi sabiedrības noturībai un reģionālajai drošībai" atvērto apmācību nodarbību, kas norisināsies 29. februārī no plkst. 10.00 līdz 13.00 Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā. Apmācības vadīs noturības ekspertu Vitālijs Rakstiņš un Ukrainas praktiskās pieredzes stāstiem. Tiek aicināti pieteikties visi interesenti, kuri vēlas papildināt savas zināšanas par dažādām krīzes un apdraudējuma situācijām, kā arī par noturīgu sadarbību ar valsts pārvaldes institūcijām un sadarbības tīklu NVO ietvaros. 

Pieteikties apmācībām var šeit. Līdz šim jau ir notikušas sešas nodarbības sadarbībā ar Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem, Zemessardzi un dažādām ar civilo aizsardzību saistītajām organizācijām un institūcijām.


Apmācības ir daļa no Latvijas Pilsoniskās alianses un Latvijas Platforma attīstības sadarbībai projekta “Pilsoniskās sabiedrības līderi sabiedrības noturībai un reģionālajai drošībai”, kas tiek īstenots ar Zviedrijas institūta atbalstu. 


Informācija ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par informācijas saturu atbild Latvijas Pilsoniskā alianse.

uploaded picture