Aicinām NVO un iedzīvotājus turpināt iesniegt atzinumus par Saliedētas politikas pamatnostādņu projektu
31.07.2020

Kultūras ministrija 23. jūlijā Valsts sekretāru sanāksmē (VSS) pieteikusi izsludināšanai pamatnostādņu projektu “Saliedētas un pilsoniski aktīvas sabiedrības pamatnostādnes 2021. – 2027.gadam”. Tas nozīmē, ka ir sācies pamatnostādņu projekta nākošais posms un katram interesentam ir iespēja turpināt iesaistīties šī dokumenta izstrādes procesā, iepazīstoties ar pamatnostādnēm (skatīt šeit) un līdz 6. augustam sniedzot savu atzinumu (iebilduma vai priekšlikuma formā):

  • Iebildums tiek rakstīts, ja ir pretenzijas pret pamatnostādņu saturu. Iebildumā jānorāda pamatojums jeb argumentus, kāpēc iebilstat, vēlams norādīt redakciju, kāda Jūsuprāt būs labāka esošās vietā.
  • Priekšlikumus tiek rakstīts, ja nostāja par pamatnostādņu projektu nav kategoriska.


Aicinām iedzīvotājus un nevalstisko organizāciju pārstāvjus būt aktīviem un  turpināt iesaistīties pamatnostādņu projekta izstrādē, sūtot savus atzinumus uz e-pastu pasts@km.gov.lv un Anita.Kleinberga@km.gov.lv. Plašāku informāciju par iespēju iesniegt atzinumus VSS atradīsiet šeit.


Kā iepriekš informējām, jūnija vidū Kultūras ministrija publiskoja pamatnostādņu projektu „Saliedētas un pilsoniski aktīvas sabiedrības pamatnostādnes 2021. – 2027.gadam”, sniedzot iespēju ikvienam interesentam ar to iepazīties un izteikt savu vērtēju, ieteikumus, komentārus, ar ko pamatnostādņu projektu būtu nepieciešams papildināt (skatīt šeit).
Nākamie soļi pamatnostādņu dokumenta izstrādes un sabiedrības iesaistes procesā tiks īstenoti augustā, kad būs iespēja sniegt atzinumus Ministru kabineta sēdē (kā veidot atzinumus var iepazīties šeit) vai piedaloties MK sēdē sanāksmē (kā piedalīties MK sēdē var iepazīties šeit).