Aicinām iepazīties ar ārkārtas Memoranda padomes sēdes darba kārtību
13.09.2021

2021.gada 15.septembrī plkst. 12.00-14.00 notiks ārkārtas Memoranda padomes sēde, kura būs veltīta līdzdalības iespējām pašvaldībās. Līdzdalības iespējas pašvaldībās ir aktuāls jautājums, kas kā uzdevums ir ietverts Memoranda padomes darba plānā 2021.-2023.gadam. Sēde tiks organizēta attālināti. 

Sēdē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas pārstāve Diāna Rasuma un biedrības "Sabiedriskās politikas centrs "Providus"" pārstāve Līga Stafecka iepazīstinās ar atvērtības standarta pašvaldībām izstrādi. Biedrības “Latvijas Pašvaldību savienība” pārstāvis Māris Pūķis informēs par jaunajiem izaicinājumiem pašvaldību sadarbības iespējās ar iedzīvotājiem. 

Latvijas Republikas Valsts kontroles pārstāvis Oskars Erdmanis informēs par Valsts kontroles darba aktualitātēm pašvaldībās, tostarp, iepazīstinot ar sagatavoto rokasgrāmatu efektīvam pašvaldību darbam. Biedrības “Latvijas Pilsoniskā alianse” direktore Kristīne Zonberga un pārstāvji no Valsts kancelejas dalīsies ar atziņām par līdzdalības iespējām pašvaldībās, kas apzinātas un diskutētas domnīcas “Jēgpilna sabiedrības līdzdalība” norises laikā. 

Sēdes norisei būs iespējams sekot līdzi video formātā Ministru kabineta mājaslapā. 

Sēde tiks organizēta attālināti, līdz ar to, ja Jūsu pārstāvētā organizācija ir parakstījusi Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memorandu un vēlētos piedalīties sēdē, lūgums nosūtīt pieteikumu uz nvo@mk.gov.lv līdz 14.septembra plkst. 17.00.

Informācija sagatavota sadarbībā ar Valsts Kanceleju.


uploaded pictureŠis informatīvais materiāls ir sagatavots ar Sabiedrības Integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par materiāla saturu atbild biedrība "Alianse Pārnozariskai Ilgtspējīgai attīstībai".