Akcija #WhiteFriday guvusi lielu iedzīvotāju atsaucību
20.11.2020

Aizvadītajā nedēļā labdarības organizācija ziedot.lv kopā ar platformu Mobilly jau otro reizi īstenoja ziedošanas akciju #WhiteFriday, kuras mērķis bija veicināt vairāk nekā 70 dažādu labdarības un nevalstisko organizāciju ikdienas darba atbalstu un akcentēt regulāra ziedojuma nozīmi. Zīmīgajā 13. datumā organizētā labdarības akcija kalpoja kā simboliska atbilde vispasaules Black Friday iepirkšanās drudzim, un tās ietvaros ar līdzcilvēku atbalstu Mobilly un platformās saziedoti teju 11 tūkstoši eiro, savukārt akcijas nedēļas laikā iedzīvotāju sniegtais atbalsts mērāms 35,5 tūkstošu eiro apmērā.

Pirmā #WhiteFriday akcija tika aizvadīta šī gada februāra sākumā, un organizatoru mērķis ir padarīt akciju par regulāru tradīciju, lai ik reizi sasniegtu aizvien plašāku sabiedrības daļu, īstenojot vēl lielākus mērķus un padarot ziedošanu par regulāru ikdienas paradumu. Aizvadītajā nedēļā notikušās akcijas ietvaros ziedot.lv platformā ziedoti 28 133 eiro, bet Mobilly platformā - 7366 eiro. Iedzīvotāji sniedza savu atbalstu organizācijām, arī izmantojot citas ziedošanas iespējas, tādēļ kopējais ziedojumu apmērs ir vēl apjomīgāks.

Latvijas Pilsoniskā alianse akcijā iesaistījās pirmo reizi un izsaka pateicību ikvienam, kas atbalstīja un turpina atbalstīt mūsu darbu –  kļūstot par biedru, veicot brīvprātīgo darbu, iesaistoties LPA vēstnieku un draugu programmā,  kā arī atbalstot mūs finansiāli, ziedojot un Mobilly lietotnē. Plašāk par akciju lasiet šeit