24. novembrī notiks virtuālās izlaušanās istabas spēle par Eiropas Savienības vērtībām
17.11.2023

Aicinām piektdien, 24. novembrī, piedalīties virtuālās izlaušanās istabas spēlē par Eiropas Savienības (ES) vērtībām!  Demokrātiskās vērtības, cilvēktiesības un citas ES pamatvērtības ir kļuvušas par neatņemamu mūsu dzīves sastāvdaļu, taču vērtības nav pašsaprotamas – tās ir jāizprot, jānovērtē un rūpīgi jāsargā. Tāpēc Latvijas Pilsoniskā alianse ir izstrādājusi virtuālu izlaušanās istabu, kuras pamatā ir distopiska tiešsaistes spēle, kurā tiek izspēlēts scenārijs: kas notiktu, ja Eiropas Savienība tiktu sagrauta politiska populisma dēļ un tās vērtības tiktu zaudētas? Spēles mērķis ir rosināt novērtēt Eiropas Savienības garantētās vērtības. Reģistrēties spēlei var šeit.

  • Pasākums norisināsies piektdien, 24. novembrī, pl. 11.00, Latvijas Pilsoniskās alianses biroja telpās Alberta ielā 13, 6. stāvā (ieeja no Strēlnieku ielas puses). 
  • Savukārt dienas otrajā pusē pl. 15.00 notiks diskusija par ES vērtībām un nākotni. Diskusijā piedalīsies ES lietu eksperti. 


Pasākums notiek “Svinēsim demokrātiju” projekta ietvaros, kura merķus ir aicināt iedzīvotājus un pilsoniskās sabiedrības organizācijas piedalīties atklātās, iedvesmojošās un informatīvās aktivitātēs par demokrātiskām un Eiropas Savienības (ES) vērtībām, vienlaikus veidojot izpratni par demokrātijas garantētajām tiesībām, tai skaitā dalību vēlēšanās, kuras varam uzskatīt par demokrātijas svētkiem. Projektu “Svinēsim demokrātiju” finansē Eiropas Savienība. Šī publikācija atspoguļo tikai Latvijas Pilsoniskās alianses viedokli, un Eiropas Parlaments nav atbildīgs par jebkādu tajā iekļautās informācijas atspoguļošanu.


Informācija ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par informācijas saturu atbild Latvijas Pilsoniskā alianse.
uploaded picture