15. novembrī – pilsoniskās sabiedrības izaugsmes programmas “ASNS” atklāšana
11.11.2022

Otrdien, 15. novembrī, no plkst. 15.00-17.00, norisināsies programmas “ASNS” pilsoniskās sabiedrības izaugsmei atklāšanai.  

 Pasākuma ietvaros:

Izgaismosim labos stāstus no Latvijas un ārvalstīm, parādot, ka palīdzēt dažādos formātos var ikviens.

Diskutēsim par atbalsta formām pilsoniskās sabiedrības ilgtspējai – esošā situācija, nepieciešamie uzlabojumi un pieredzes stāsti no ārvalstīm.

Prezentēsim pilsoniskās izaugsmes programmu “ASNS” un digitālo platformu (praktisku rīku, kur satikties atbalsta un resursu sniedzējiem ar tiem, kuriem tas nepieciešams).  

Pasākumā ar savu pieredzi dalīsies pārstāvji no Latvijas Samariešu apvienības projekta “Paēdušai Latvijai”, Bērnu slimnīcas fonda un Vecāku mājas, nodibinājuma “HOSPISS LV”, kustības “Gribu palīdzēt bēgļiem” un zvērinātu advokatu biroja “Sorainen Latvija” un uzņēmuma “Maxima Latvija”, kā arī Latvijas Pilsoniskās alianses pārstāvji iepazīstinās ar platformas “ASNS” izmantošanas iespējām. 

 Pasākumam būs iespējams sekot līdzi tiešsaistē, Latvijas Pilsoniskās alianses Facebook lapā. To vadīs ilgtspējas eksperte Dace Akule. Darba valodas: latviešu un angļu. Informācija par programmu “ASNS” pieejama šeit. 

Projekts tiek īstenots ar Zviedrijas Institūta finansējumu, Zviedrijas vēstniecības atbalstu un līdzfinansēts Rīgas pilsētas Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros. Daļu no atklāšanas pasākuma finansiāli atbalsta Kultūras ministrija. Par saturu ir atbildīga biedrība „Latvijas Pilsoniskā alianse”.

uploaded picture