Visā Latvijā notiek “Pilsoniski aktīvs pilsonis” nodarbības skolā
06.12.2019

Jau otro nedēļu Latvijas Pilsoniskā alianse sadarbībā ar Jaunsardzes centru īsteno nodarbības “Politiski aktīvs pilsonis”, kuras norisinās Valsts aizsardzības mācības (VAM) ietvaros. Līdz 19. decembrim nevalstisko organizāciju pārstāvji kopā ar Jaunsardzes instruktoriem dosies uz skolām, lai jauniešos veidotu izpratni par pilsoniskā aktīvisma nozīmi un mudinātu tajās iesaistīties. Vienlaikus veicinot piederības sajūtu valstij, izpratni un toleranci pret dažādo sabiedrībā, kā arī kritisko domāšanu.
NVO pārstāvji interaktīvi un saturīgi izglītos jauniešus par pilsonisko līdzdalību, iepazīstinās ar nevalstisko organizāciju darbību, kas ir viena no sabiedrības līdzdalības formām, un citiem nevalstiskam sektoram saistītiem jautājumiem.
Otrajā decembra nedēļā tiks apmeklētas Priekules vidusskola, Saldus tehnikums, Madlienas vidusskola, Jelgavas Spīdolas valsts ģimnāzija, Ogres tehnikums, Rīgas 93. vidusskola, Rēzeknes 5.vidusskola, Ogres tehnikums, Rīgas 41.vidusskola, Skaistkalnes vidusskola, Aizkraukles profesionālā vidusskola, Rīgas 31.vidusskola, Pumpuru vidusskola, Alūksnes novada vidusskola, Vecpiebalgas vidusskola, Pumpuru vidusskola un Rīgas Ziepniekkalna vidusskola.