SIF sekretariāta direktora atlases komisija par jauno direktori izvēlējusies Zaigu Pūci
01.11.2019

Ir noslēdzies atklātais konkurss par Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) sekretariāta direktora amatu. Iegūstot visaugstāko vērtējumu visās trīs konkursa kārtās un ar vienbalsīgu pretendentu atlases komisijas atbalstu, konkursā ir uzvarējusi Zaiga Pūce. Viņas kandidatūra vēl tiks virzīta apstiprināšanai SIF padomē 8. novembrī.

Apsveicam Zaigu ar šo lielisko profesionālo panākumu, un, lai izdodas SIF padarīt par mūsdienīgu, atvērtu un pilsonisko sabiedrību stiprinošu institūciju!

Zaigai ir ilggadēja pieredze nevalstisko organizāciju sektorā - trīs gadus (2015. – 2018.gads) Zaiga Pūce bijusi ievēlēta NVO un Ministru kabineta sadarbības memoranda padomē, no kuriem divus gadus bijusi Memoranda padomes vadītāja vietniece, kopš 2016. gada viņa ir Latvijas Pilsoniskās alianses padomes locekle, savukārt no 2017.gada - valdes locekle Laikmetīgās kultūras NVO asociācijā. Pašlaik Zaiga ir biedrības “Ascendum” valdes priekšsēdētāja, un šajā amatā strādā jau kopš 2011.gada.  Zaiga, pārstāvot Latvijas Pilsoniskās alianses biedru intereses, ir iesaistījusies likumdošanas procesā, piemēram, veicinājusi izmaiņas ziedojumu regulējumā.