Saruna: "Dzīves kaislība: no privātas intereses līdz sabiedriskam labumam"
01.11.2019

Arī šovasar Fonds Libido of Life projekta Es’Essence ietvaros viesojās Sarunu festivālā LAMPA, lai runātu par to, kādas drosmes tabletes ir jāsaēdas, lai acis mirdzētu kā lampiņas, sirds kvēlotu par sabiedrības interesēm un cilvēks, iedvesmas pārņemts, kļūtu par aktīvu nevalstisko organizāciju sektora līdzdalībnieku. Video noskatīties šeit.

Lieliskā kompānijā diskutējām par to, kāpēc iesaistīties, vai un kāda tam ir jēga, ar kādiem izaicinājumiem jārēķinās, kā tos pārvarēt, kur gūt līdzekļus sabiedrībai nozīmīgu jautājumu risināšanai – vai iespejams līdzsvars starp saimnieciesku un sabiedrisku darbību, kā kvēlot, degt un neizdegt.

 Savā pieredzē un drosmes tabletes ķīmiskajā formulā dalījās biedrības Papardes Zieds vadītāja Iveta Ķelle, Rīgas Stradiņa universitātes asociētais profesors, filosofs un vīrišķības pētnieks, biedrības Riga Men’s Group dalībnieks un interneta resursa Telpa Vīriem radītājs Vents Sīlis, Fonda Libido of Life dibinātāja, projekta Es’Essence vadītāja Inese Luka – Indāne (Aleksandroviča), zvērināta advokāte, biedrības Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības kamera Juridiskās komitejas locekle, biedrības Zemūdens kultūrvēsturiskā mantojuma asociācija dalībniece Iveta Pazare, Abgunstes muižas saimniece un biedrības Radošuma meka projektu vadītāja Asnāte Avotniece, uzņēmējs, sabiedriska labuma organizācijas Labadaba dibinātājs Māris Saukāns. Uzzināt plašāk.