Memoranda īstenošanas padomes sēde oktobrī
25.10.2019

30. oktobrī plkst. 11.00 Ministru kabineta Zaļajā zālē notiks Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memoranda īstenošanas padomes ik mēneša sēde.

Tajā pārstāvji no Zemkopības ministrijas, SIA “Maxima Latvija” un Pārtikas banka “Paēdušai Latvijai”, Latvijas Samariešu apvienības informēs Par pārtikas izplatīšanu pēc minimālā derīguma termiņa beigām jeb par to, kā praksē tiek ieviests jaunais regulējums, kurš ļauj uzņēmējiem ziedot pārtiku. Savukārt, pārstāvji no Valsts kontroles sniegs atziņas no revīzijām par jautājumiem, kas saistīti ar NVO finansēšanu. Sabiedriskās politikas centra PROVIDUS un Latvijas Lauku foruma pārstāvji prezentēs galvenās tendences iedzīvotāju iesaistē un finansējuma piešķiršanā Latvijas pašvaldībās. Aizsardzības ministrija informēs par visaptverošu valsts aizsardzības sistēmu un NVO lomu tajā.

Kā ierasts, tiks nodrošināta arī Memoranda padomes sēdes tiešraide, norāde uz tiešraidi būs redzama Ministra kabineta tīmekļvietnes sākumlapā neilgi pirms sēdes sākuma. Ja vēlaties piedalīties Memoranda padomes sēdē klātienē, informāciju par Jūsu organizācijas pārstāvju dalību (norādot sēdes dalībnieku datus šādā secībā: uzvārds, vārds* un personu apliecinošā dokumenta numurs (kurš tiks uzrādīts iekļūšanai Ministru kabineta ēkā vai personas koda pirmā puse*) līdz 29. oktobra plkst. 16:00 nosūtiet uz e-pastu.