Iedzīvotājus aicina iesaistīties diskusijā par centra apkaimes atdzīvināšanu
30.08.2019

Lai atdzīvinātu un labiekārtotu Rīgas centra publisko telpu, kā arī veicinātu iedzīvotāju un uzņēmēju iesaisti pilsētai nozīmīgu jautājumu risināšanā, Rīgas Centra attīstības biedrība (RCAB) aicina interesentus piedalīties forumā, kurā apspriestu aktuālākās problēmas un veiksmes stāstus. Forums, kas notiks rīt, 28. augustā, plkst. 18.30 kultūras telpā “Autentika” , Bruņinieku ielā 2, pulcēs dažādu profesiju pārstāvjus un apkaimes patriotus.
Ar savu redzējumu iepazīstinās tādi viedokļa līderi kā Viesturs Celmiņš (sociālantropologs), Helēna Gūtmane (ALPS ainavu projektēšanas darbnīca), Rihards Ieviņš (SIA IE.LA Inženieri), Mārcis Rubenis (FREE RIGA), Kaspars Spunde (Čiekurkalna attīstības biedrība), Māris Jonovs (Apvienība “Pilsēta cilvēkiem”), Ilmārs Millers (SIA Millers & Gabrilovičs), u.c.
Forumā aicināts piedalīties ikviens interesents, gan kā klausītājs, gan kā dalībnieks – piedāvājot savu tēmu paneļdiskusijām. Iedzīvotāji runās par vides pieejamību un drošību publiskajā telpā, transportu un mobilitāti, ielu apzaļumošanas un labiekārtošanas stratēģiju, nekustamā īpašuma iespējām un slogu, jauno atkritumu apsaimniekošanas stratēģiju, īres likuma izaicinājumiem, sadarbību ar Rīgas domes struktūrvienībām u.tml. Atklāto sarunu mērķis ir ieskicēt turpmākos plānus, idejas un mērķus, lai sāktu darbu apkaimes atdzīvināšanai. Uzzināt plašāk.