E-apmācību platforma jau drīzumā būs pieejama ikvienam interesentam
15.05.2020

12. un 13. maijā projekta “SCOPE –Skills Recognition, Capacity Building, and Professional Education for the Third Sector” sadarbības partneri tikās tiešsaistē, lai apmainītos ar informāciju un iepazītos ar turpmāko projekta virzību. Šī bija pēdējā tikšanās paplašinātā sastāvā, lai izskatītu līdz šim projektā sasniegto, kā arī vienotos par projekta pēdējā posma īstenošanu. Maija sākumā visās partnervalstīs beidzās otrais platformas testēšanas posms un šobrīd tiek apkopoti rezultāti un ieteikumi e-apmācību platformas uzlabošanai. Šī gada vasarā plānots e-apmācību platformu publicēt, lai tā būtu pieejama ikvienam interesentam.

Lai izveidotu e-apmācību platformu projektā SCOPE ir apvienojušies projekta partneri - The Wheel (Īrija), Latvijas Pilsoniskā alianse, Scottish Council for Voluntary Organizations (Lielbritānija), An Cosán (Īrija), Sivis Study Centre (Somija) un Arengukoostöö Ümarlaud –AKÜ (Igaunija). Sekot līdzi projekta aktivitātēm var @SCOPE_platform mikoblogošanas vietnē Twitter.


Šis projekts ir finansēts ar Eiropas Savienības atbalstu. Šī publikācija atspoguļo tikai tās autoru viedokli, un Eiropas Komisijas atbalsts šīs publikācijas tapšanai nav uzskatāms par tās satura apstiprinājumu, un Komisija nekādā veidā neuzņemas atbildību par šeit ietvertās informācijas tālāku izmantošanu.

uploaded pictureuploaded picture