Dokumentu pārvaldības rīki Word, Excel un mākoņprogrammās
29.05.2020

Latvijas Pilsoniskā alianse sadarbībā ar Microsoft Latvia aicina nevalstisko organizāciju pārstāvjus un aktīvos iedzīvotājus 4. jūnijā plkst. 10.00 – 12.00 piedalīties praktiskā vebinārā “Dokumentu pārvaldības rīki Word, Excel un mākoņprogrammās”, kurā tiks stāstīts par dokumentu veidošanu un glabāšanu.
Lai gan lielākoties visi datorlietotāji pārzina un regulāri strādā ar Microsoft Word un Microsoft Excel, tomēr no piedāvātajām programmu iespējām tiek izmantota pavisam neliela un labi pazīstamā daļa. Šis praktiskais vebinārs piedāvā vienreizēju iespēju paplašināt savas zināšanas un uzzinātu vairāk arī par retāk lietotajām funkcijām, kuras var būtiski palīdzēt ikdienas darba procesā.


Apmācību pirmajā daļā Datorzinību centra pārstāve Ieva Apine-Kurmiņa stāstīs par Word un Excel funkcijām un mazāk zināmiem risinājumiem, kas var palīdzēt tekstu un datu apstrādē. Savukārt, apmācību otrajā daļā tehnoloģisko risinājumu speciālists Viktors Meirāns no Crayon Latvia pastāstīs par dokumentu glabāšana, rediģēšanu un koplietošanu “mākoņos”. Pieteikties apmācībām aicinām līdz 3.jūnijam šeit.