Decembrī notiks “Pilsoniski aktīvs pilsonis” nodarbības skolās visā Latvijā
29.11.2019

Latvijas Pilsoniskā alianse turpina sadarbību ar Jaunsardzes centru, lai Valsts aizsardzības mācības (VAM) ietvaros īstenotu nodarbības “Politiski aktīvs pilsonis”. No 2.decembra līdz 19.decembrim nevalstisko organizāciju pārstāvji kopā ar Jaunsardzes instruktoriem dosies uz skolām, lai jauniešos veidotu izpratni par pilsoniskā aktīvisma nozīmi un mudinātu tajās iesaistīties. Vienlaikus veicinot piederības sajūtu valstij, izpratni un toleranci pret dažādo sabiedrībā, kā arī kritisko domāšanu.
NVO pārstāvji interaktīvi un saturīgi izglītos jauniešus par pilsonisko līdzdalību, iepazīstinās ar nevalstisko organizāciju darbību, un citiem nevalstiskam sektoram saistītiem jautājumiem.
Pirmajā decembra nedēļā tiks apmeklētas Rēzeknes 2.vidusskola, Ilūkstes Raiņa vidusskola, Krāslavas Valsts ģimnāzija, Mazsalacas vidusskola, Rīgas Katoļu ģimnāzija, Vaiņodes vidusskola, Daugavpils 16.vidusskola, Daugavpils Būvniecības tehnikums, Krāslavas Varavīksnes vidusskola, Valmieras 5.vidusskola, Siguldas valsts ģimnāzija, Limbažu 3.vidusskola, Draudzīgā aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, Rēzeknes tehnikums, Brāļu Skrindu Atašienes vidusskola, Andreja Eglīša Ļaudonas vidusskola, Gulbenes 2.vidusskola, Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija, Jaunjelgavas vidusskola, Aizkraukles profesionālā vidusskola, Lizuma vidusskola, Kalnu vidusskola, Balvu profesionālā vidusskola un Maltas vidusskola.