Apmācības NVO “Radošās domāšanas metodes praktiskiem risinājumiem”
11.05.2020

Latvijas Pilsoniskā alianse aicina nevalstiskās organizācijas (NVO), īpaši mazākumtautību NVO uz apmācībām “Radošās domāšanas metodes praktiskiem risinājumiem”.

Apmācības notiks 12.maijā plkst. 10.00 – 12.00 tiešsaistes platformā Zoom, kurā biedrības "Zināšanu un inovācijas sabiedrība" (ZINIS) pārstāve Vita Brakovska stāstīs par praktiskā radošuma pamatprincipiem un metodēm organizāciju tradicionālo aktivitāšu attīstības jomā, kā arī par radošās domāšanas metodēm NVO problemātisko jautājumu risināšanā un jaunu konceptu veidošanā.

Apmācību dalībniekiem būs arī iespēja uzdot sev interesējošus jautājumus! Lai piedalītos apmācībās un saņemtu saiti tiešsaistei, aicinām līdz 12.maija plkst. 9.00 aizpildīt pieteikuma anketu šeit. 

Apmācību mērķis ir, izmantojot radošās domāšanas metodes un piemērus, rosināt NVO apzināt un praktiski pielietot savus iekšējos resursus radošu risinājumu izstrādei un redzesloka paplašināšanai, kā arī sekmēt izpratni par jaunrades pielietojuma nozīmi un praktiskumu.

uploaded picture

Apmācības norit saskaņā ar Latvijas Republikas Kultūras ministrija konkursa „Par atsevišķu valsts pārvaldes uzdevumu veikšanu pilsoniskās sabiedrības un starpkultūru sadarbības attīstības jomā” rezultātiem.