Apkopota informācija par Saeimas Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēdē pārrunāto NVO darbību COVID-19 krīzes un ārkārtējās situācijas apstākļos
15.05.2020

Kā iepriekš informējām, 6. maijā norisinājās Saeimas Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēde, kurā piedalījās arī Latvijas Pilsoniskās alianses direktore Kristīne Zonberga, klātesošos iepazīstinot ar aktuālāko informāciju par NVO darbību ārkārtējās situācijas laikā un nepieciešamajiem atbalsta mehānismiem nevalstiskajam sektoram.  

Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisija izvedojusi 2020. gada 6. maija sēdes apkopojumu par NVO darbību COVID-19 krīzes un ārkārtējās situācijas apstākļos, ietverot gan  konstatētās problēmas, gan, domājot par iezīmēto problēmu risinājuma meklēšanas virzieniem, izskanējušos priekšlikumus. Apkopotie secinājumi, problēmas, kas jārisina, kā arī priekšlikumi risinājumiem atrodami šeit. Plašāks atspoguļojums par sēdē runāto ir sēdes protokolā, ar kuru var iepazīties šeit.