Aicinām turpināt informēt par labdarības iniciatīvām Latvijā!
14.05.2020

Paldies par visu organizāciju un aktīvistu sniegto informāciju par labajām solidaritātes iniciatīvām Latvijā! Esam papildinājuši mūsu interaktīvo karti, kura ikvienam interesentam ir pieejama šeit un aicinām turpināt dalīties ar labajiem darbiem!

Tāpēc rosinām iedzīvotājus, aktīvistu grupas, nevalstiskās organizācijas, uzņēmumus un publiskās pārvaldes institūcijas turpināt informēt par savām īstenotajām solidaritātes un atbalsta iniciatīvām COVID-19 izraisītās krīzes apstākļos, lai mums būtu iespēja dalīties plašāk ar labajiem darbiem, informēt sabiedrības pārstāvjus, kur var griezties pēc palīdzības un kādās iniciatīvās iesaistīties. 
Mudinām ikvienu būt aktīvam, dalīties ar šo informāciju un aicinām katru, kas kādā veidā sniedz palīdzību, aizpildīt anketu šeit, lai varam turpināt papildināt labo iniciatīvu karti! Interaktīvā karte regulāri tiks atjaunota un turpināsim izplatīt informāciju par atbalsta iespējām! 
Papildus jautājumu gadījumā, lūgums rakstīt uz e-pastu alianse@nvo.lv vai zvanīt pa tālruni +371 24245580. Paldies par atsaucību un par to, ko darāt sabiedrības labā!