Aicinām pievienoties Latvijas Pilsoniskās alianses padomei!
22.05.2020

Latvijas Pilsoniskā alianse ir biedrība ar vairāk kā 15 gadu pieredzi pilsoniskās sabiedrības un nevalstiskā sektora kopējo interešu, kas balstītas uz demokrātijas pamatbrīvībām un cilvēktiesībām, pārstāvībā. Ar augstu atbildības sajūtu veicam darbu pilsoniskas un demokrātiskas sabiedrības stiprināšanā pašvaldību, nacionālā un starptautiskā līmenī.
Mēs būvējam tiltu starp nevalstisko sektoru, sabiedrību un lēmumu pieņēmējiem valstī, - lai mēs visi kopā varētu dzīvot valstī, kur pastāv stipra, aktīva un zinoša pilsoniskā sabiedrība.
Zinām, ka neesam vienīgie šāda darba entuziasti, tāpēc, ja demokrātija un pilsoniskā sabiedrība arī Tev ir liela vērtība, tad pievienošanās Latvijas Pilsoniskās alianses padomei ir domāta tieši Tev!
Ja Tev sirdij ir tuvi demokrātijas procesi, ir pieredze stratēģisku jautājumu risināšanā, spēja strādāt komandā, esi gatavs izaicinājumiem un drosmīgs, lai iestātos par pilsoniskās sabiedrības tiesībām, tad nekavējies un līdz 1. jūnijam piesaki savu kandidatūru Latvijas Pilsoniskās alianses padomē!
Savu pieteikumu, kurā ir norādītas Tavas prioritātes Latvijas Pilsoniskās alianses padomē, un fotogrāfiju sūti uz e-pastu alianse@nvo.lv.

*Fotogrāfija nav kritērijs, tā nepieciešama komunikācijas nolūkos, lai ar kandidātu iepazīstinātu LPA biedrus.

Jauni izaicinājumi paver jaunas iespējas – mēs gaidām tieši Tevi!
Plašāk par padomes pienākumiem un biedrības darbību vairāk var uzzināt šeit

**Padomes locekļi nesaņem atalgojumu.