5.septembrī atklās foto izstādi “Sapņu tilti”
30.08.2019

5. septembrī LU Zinātņu mājā tiks atklāta foto izstāde “Sapņu tilti,” kura tapusi sadarbībā ar pasaules atzinību guvušo Andželu Forkeri (Angela Folker) un Latvijā zināmām personībām.
Foto izstāde “Sapņu tilti” 2019. un 2020. gadā apceļos vairākas Latvijas pilsētas. Dzīvespriecīgās, aizkustinošās fotogrāfijas būs apskatāmas:
 > 6.septembra – 13.septembrim LU Zinātņu mājā, Jelgavas ielā 3,
 > 1.oktobra – 31.oktobrim Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Saulaino dienu bibliotēkā,
 > novembrī un decembrī Rīgas Domā.
Šūpoties, peldēt, lēkt, spēlēties lietū, lidināt gaisa pūķus...šķiet tik pašsaprotamas, neatņemamas bērnības aktivitātes, kas sagādā prieku mazajiem un mājo ikviena vecāka, radinieka sapņos. Tomēr daudzām no šīm ğimenēm sapņi sagrūst, uzzinot, ka bērniņu skārusi smaga slimība. Gan mūsu, gan Andželas pārliecība ir – Viss ir iespējams! Maija izskaņā Andžela viesojās Latvijā, lai fotografētu 11 ģimenes, kurās aug neizārstējami slimi bērniņi. Parādīt, ka ikviens bērniņš ir skaists, mīlēts, saredzēt vēstījumu, ko viņš šai pasaulei nes, - tāds ir Andželas vēstījums caur šiem mākslas darbiem. Andžela Forkere uzbur aizkustinošas ainas, kurās galvenie varoņi ir neizārstējami slimi bērni.