• Vari pagūt pieteikties Baltijas jūras reģiona NVO forumam

  Jau pavisam drīz - no 9. līdz 11. maijam - Rīgā norisināsies 17. Baltijas jūras reģiona NVO forums, tāpēc ieskaties pasākuma programmā , izvēlies interesējošās darba sesijas  un tiekamies Forumā #BalticNGOforum!

  Informāciju par pasākuma norisi, lektoriem, darba grupām joprojām papildinām, tāpēc seko līdzi Facebook jaunumiem . 

  Tajā 3 dienu garumā Tu būsi starp 100 NVO aktīvistiem, valdības pārstāvjiem, akadēmisko aprindu un mediju cilvēkiem no 11 Baltijas jūras reģiona valstīm, kurā varēsi izveidot personiskus kontaktus, meklēt projektu partnerus un tīklosies, kā arī izveidot un stiprināt pilsoniskās sabiedrības sadarbību reģionā.

   

  Foruma noslēgumā tiks sagatavota un iesniegta pilsoniskās sabiedrības dalībnieku deklarācija par Baltijas jūras reģiona turpmāko attīstību, kā arī tiks demonstrēta plaša labāko pilsoniskās sabiedrības prakses dažādība, lai veicinātu turpmāko praktisko iniciatīvu apmaiņu un attīstību.

  Baltijas jūras reģiona NVO foruma organizēšanu un darba koordināciju ir uzņēmusies biedrība “Latvijas Pilsoniskā alianse”, kas ir Baltijas jūras reģiona NVO tīkla nacionālais pārstāvis, sadarbībā ar  Latvijas Platforma attīstības sadarbībai “LAPAS”. Baltijas jūras valstu padome ir Baltijas jūras reģiona valstu sadarbības formāts, kurā ietilpst trīs Baltijas valstis, piecas Ziemeļvalstis, kā arī Vācija, Polija, Krievija un Eiropas Komisija.