Latvijas pilsoniskā aliance
  • Vai Latvijas izglītības sistēma saliedē sabiedrību?

    14.09.2017. plkst.22.00, ar atkārtojumiem sestdien plkst.16.00 un trešdien plkst.13.30. Latvijas Reģionu televīzijā Re:TV būs skatāms raidījums raidījumu ciklā “Kaimiņu būšana Latvijā”, kas šoreiz būs veltīts izglītības tēmai - kā un vai Latvijas izglītības sistēma integrē mazākumtautību skolēnus sabiedrībā.


    Diskusijā piedalīsies Izglītības un zinātnes ministrijas Izglītības departamenta direktore Evija Papule, Ekonomikas un sociālo zinību skolotāja un “Iespējamā misija” pārstāve Antoņina Ņenaševa un biedrības “Ascendum” valdes priekšsēdētāja Zaiga Pūce.
    Jau iepriekš ziņojām, ka Latvijas Reģionu televīzija Re:TV sadarbībā ar biedrību “Latvijas Pilsoniskā alianse” uzsāk jaunu raidījumu ciklu “Kaimiņu būšana Latvijā”, kura mērķis ir veicināt mazākumtautību piederības sajūtu Latvijai un stiprināt valstiskuma apziņu. Kopā tiks sagatavoti seši raidījumi, un katrs no tiem vēstīs par kādu konkrētu integrācijas jomu, par ko katrā reizē diskutēs trīs diskusijas dalībnieki, kā arī vēstīs par izaicinājumiem, ar ko ikdienā saskaras mazākumtautības Latvijā, apciemojot vairākas NVO un mazākumtautību kopienas dažādos Latvijas reģionos.


    Raidījumu ciklu “Kaimiņu būšana Latvijā” finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.