Latvijas pilsoniskā aliance
 • Uzņēmēji biedrību bazārā diskutēs par sadarbību ar nevalstiskajām organizācijām

  26.10.2017. Latvijas Pilsoniskā alianse (eLPA) aicina uz Biedrību un nodibinājumu bazāru (BNB) – pasākums, kurā neformālā gaisotnē sarunāsies, iepazīsies un meklēs labākos risinājums starpnozaru sadarbībai Latvijas nevalstiskās organizācijas, pilsoņu iniciatīvas un uzņēmēji.


  BNB notiks jau otro gadu un tiks dalīts dažādās tematiskajās sesijās. Bazārs sāksies ar meistarklasi par pārdošanas metodēm, ar kurām iepazīstinās biznesa treneris. Nevalstisko organizāciju pārstāvji bazāra ievadpasākumos -  Biedrību un nodibinājumu brančs, atzina, ka tieši pārdošanas plāna veidošana, tehnika un sākšana, ir tās jomas ar kurām organizāciju pārstāvji nav pazīstami un labprāt uzzinātu vairāk.
  Lai veicinātu savstarpējo kontaktu un ideju apmaiņu, pasākuma laikā norisināsies informācijas bazārs, kura laikā būs iespēja sastapt jaunus sadarbības partnerus.


  Lai saprastu, ko viens sektors no otra var mācīties un kā attīstīt savstarpējo sadarbību, notiks paneļdiskusija ar Rīgas uzņēmējiem. Diskusijas laikā būs iespēja ne tikai uzzināt par uzņēmēju nostāju  un  sadarbības iespējām, bet arī uzdot jautājumus un iegūt informāciju par dažādiem sadarbības piemēriem.


  Bazārs notiks Microsoft Latvia birojā (Zaļā iela 1, 4.stāvs). Bazāram pasākuma organizatori aicina pieteikties laicīgi aizpildot pieteikuma anketu šeit.

   

   

  Pasākums tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.