Latvijas pilsoniskā aliance
 • Turpinās pieteikšanās NVO Samitam 2018

  Šī gada Samita tēma ir publicitāte un mediji. Dalībniekiem būs iespēja apmeklēt vienu no trīs meistarklasēm profesionālu un zinošu lektoru vadībā: Publiskā runa, Publicitāte, TV un drukātie mediji un Stratēģiskā komunikācija. Samitā uzstāsies emocionālās inteliģences treneris, pasākumu un konferenču moderators Zuarguss Zarmass, politologs Ivars Ījabs, prezentēšanas prasmju treneris Oskars Priede, pieredzējis žurnālists un ziņu raidījuma vadītājs Jānis Krēvics, biedrības “Ascendum” direktore Antonija Skopa un komunikācijas profesionāle, pasniedzēja un British Council pārstāvniecības Latvijā komunikācijas vadītāja Kristīne Tjarve.

   

  Kā katru gadu pasākums pulcē līdz pat 100 dažādus NVO pārstāvjus vienkopus, lai gūtu praktiskas iemaņas un veicinātu savstarpēju sadarbību.


  Pasākums notiks jau 28. septembrī plkst. 9.30 -16.00, Jaunajā Teikā, Gustava Zemgaļa gatvē 78, Rīgā, birojnīcā “Teikums”. Lūdzam pieteikt savu dalību šeit, atzīmējot meistarklasi, kurā vēlaties piedalīties.

   

  Pasākumu īsteno Latvijas Pilsoniskā alianse sadarbība ar British Council Latvia un Latvijas Republikas Kultūras ministriju

  Pielikumi