• Šonedēļ notiks memoranda padomes sēde

  Šī gada 28. novembrī plkst. 11.00 notiks Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memoranda īstenošanas padomes (Memoranda padome) sēde.

  Tajā Izglītības un zinātnes ministrija informēs par pilsoniskās izglītības un sadarbības ar nevalstiskajām organizācijām prasmju iekļaušanu kompetenču pieejā balstītā vispārējās izglītības saturā. Kā arī vēstīs par nevalstisko organizāciju ekspertu un izglītības jomas profesionāļu līdzdalību jaunā mācību satura tālākajā iedzīvināšanā. Savukārt Edgars Šadris, Finanšu ministrijas Eiropas Savienības stratēģijas departamenta direktors, informēs par Eiropas Savienības fondiem +, tai skaitā atbalsta iespējām pilsoniskā dialoga veicināšanai nākamajā periodā.

  Pēc Memoranda padomes sēdes, saskaņā ar iepriekšējā sēdē nolemto, notiks Memoranda padomes plānošanas darba grupa par nākamā gada darba plāna izstrādi. Ar sēdes pilno darba kārtību iespējams iepazīties pielikumā.

  Kā ierasts tiks nodrošināta arī Memoranda padomes sēdes tiešraide. Norāde uz tiešraidi būs redzama Ministru kabineta tīmekļvietnes sākumlapā neilgi pirms sēdes sākuma. Tomēr, ja vēlaties piedalīties Memoranda padomes sēdē klātienē, informāciju par Jūsu organizācijas pārstāvju dalību (norādot sēdes dalībnieku datus šādā secībā: uzvārds, vārds un personas koda pirmā puse) lūdzu līdz 2018. gada 27. novembra plkst. 12.00 nosūtiet uz e-pastu: nvo@mk.gov.lv. 

  Atbilstoši saņemtajiem pieteikumiem caurlaides iekļūšanai Ministru kabineta ēkā būs pieteiktas. Vēršu uzmanību, ka Ministru kabineta ēkas apmeklētājiem mantu pārbaude tiek veikta, izmantojot bagāžas kontroles rentgena iekārtu un iekļūšanai Ministru kabineta ēkā ir nepieciešams uzrādīt personu apliecinošu dokumentu - pasi vai ID karti.

  Pielikumi