• Šogad Zemgales NVO Forums ir daļa no Latvijas Lauku kopienu parlamenta

    Biedrība ''Zemgales NVO  Centrs'' aicina nevalstisko organizāciju pārstāvjus kļūt par daļu no 4.Latvijas Lauku kopienu parlamenta, kas norisināsies Zaļeniekos, Jelgavas novadā no 5. līdz 7. jūnijam. Reģistrējies!


    Pasākumā vienkopus pulcēsies vairāki simti pārmaiņu veidotāju un lauku dzīves un telpas attīstības entuziasti, lai divu dienu garumā „uz galda” liktu diskusijas par mūsdienīgiem laukiem.


    7. jūnijā Latvijas Pilsoniskās alianses direktore Kristīne Zonberga sniegs viedokļa uzrunu sesijā  „Atziņas, analīze, pārdomas un secinājumi no dažādiem pārmaiņu skatupunktiem”, daloties ar skatījumu par demokrātijas procesiem, un iespējamiem risinājumiem, sadarbības modeļiem jaunās lauku telpas iedzīvināšanai.


    Latvijas Lauku kopienu parlamenta priekšvārdā 5. jūnijā notiks Zemgales NVO Forums ,,Zināšanu un prasmju klasteris’’, kur dalībniekiem būs iespēja pilnveidot savas komunikācijas prasmes, veicināt savu izaugsmi un darba efektivitāti. Foruma dalībniekiem naktsmītnes dalībai Lauku kopienu parlamentā tiks apmaksātas! Reģistrējies! Plašāk par foruma programmu.