• Sakopsim Strazdumuižas ciemata parku

    Latvijas Neredzīgo biedrība (LNB) 27. aprīlī Strazdumuižas ciemta parkā organizē Lielo talku, kurā aicina piedalīties kā Strazdumuižas iedzīvotājus, kā arī ikvienu interesentu, kas vēlas sakopt vēsturisko Juglas ezera piekrasti un Starzdumuižas ciemata parka teritoriju, kas jau gadiem ir kļuvusi par neredzīgo un vājredzīgo cilvēku centru un organizāciju mājvietu.


    Lielās talkas ietvaros tiks sakopta teritorija ap Braila ielu 3, kā arī veikti ciemata labiekārtošanas darbi: uzstādītas jaunas soliņu rindas estrādē, likvidētas pagājušā gada rudens vētru sekas, sakopta ezermala un ciemata teritorija.


    Pulcēšanās sākot no plkst. 10.00 pie Strazdumuižas kluba (Braila ielā 4). Darba cimdi un maisi tiks nodrošināti. Organizatori aicina iespēju robežās, ņemt uz talku savus grābekļus un lāpstas, vai kādu citu noderīgu darba instrumentu. Tāpat organizatori atgādina, ka talciniekiem būtu vēlams ģērbties laikam atbilstošā un ērtā apģērbā, ko nebūtu žēl arī sasmērēt.


    Paralēli Lielajai talkai Latvijas Neredzīgo biedrības jauniešu telpās notiks tikšanās ar dzejnieci no Preiļiem Lolitu Stupāni, kura uz Rīgu būs atvedusi trīs savas dzejas grāmatiņas bērniem, tikšanās laikā varēs redzēt arī animācijas filmiņu “Diena Mušiņas Dūces dzīvē”. Sākums no plkst. 10.00


    Aizsākot pagājuša gadā iedibināto tradīciju, arī Alianse pievienosies Latvijas Neredzīgo biedrībai, un aicinām arī savus biedrus pievienoties šai iniciatīvai.